| Katalógus >Elemek >Akku |
| Kartonos kiszerelés | 10 |
| Vonalkód | IT8051 5000394203686 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Leírás (magyar) | 2450 mAh-s Ni-Mh Ujratoltheto ceruza akkumulator (AA), 4 darab/csomag, csomagár. Az elemek magyarországi továbbértékesítése esetén az újrahasznosításról a vevö köteles gondoskodni a jogszabályban foglaltak alapján, bövebb információt az alábbi címen talál: http://www.relem.hu/ A mellékelt linken található kereszt referencia táblázat segít eldönteni, hogy valóban arra ezen elemre van e szüksége. |
| Terméknév (angol) | Duracell Supreme akku R06 4x 2450 mAh AA |
| Terméknév (magyar) | Duracell Supreme akku R06 4x 2450 mAh AA |
| Terméknév | Duracell Supreme akku R06 4x 2450 mAh AA (IT8051) |
| Bõvebb információ: | http://media.duracell.com/media/en-US/pdf/gtcl/BatteryCrossReferenceGuide_x18285catalog.pdf |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2013-09-23 13:46 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT8051/Elemek/Akkuk (tölthető)/Duracell_Supreme_akku_R06_4x_2450_mAh_AA |